Доставка по Україні

БзівПрокат є не лише сервісом оренди, але й інтернет-магазином з невеликим шоу-румом професійного інструменту і садової техніки BOSCH. Але більшість замовлень ми відправляємо Новою Поштою або Кур'єром по Києву.

Доставка орендованого обладнання Новою Поштою, як правило, дуже витратна і тягне за собою як обов'язкову 100% заставу вартості обладнання, так і оплату тарифу пересилання Новою Поштою в обидва кінці, що в більшості випадків не є доцільним. Однак ми готові відправляти орендоване обладнання в будь-яку точку України на вищевказаних умовах, якщо з якихось причин у клієнта виникне така необхідність.

Доставка по Києву

Доставка орендованого обладнання здійснюється тільки в межах ЖК Комфорт Таун, в інших випадках доступний лише самовивіз з найближчих точок видачі БзівПрокат.

Доставка обладнання в разі покупки по Києву і Україні при замовленні на суму понад 2000 грн. здійснюється безкоштовно.

Вартість доставки товарів на суму до 2000 грн. становить 50 грн.

Просимо Вас пам'ятати, що всю інформацію про товар, який Ви замовили, слід уточнювати у нашого оператора заздалегідь перед покупкою товару. Звертаємо також увагу на те, що наші кур'єри не здійснюють установку, підключення або налаштування доставлених товарів, а також не надають технічних консультацій. При отриманні замовленого товару перевіряйте перелік і кількість доставленого товару, його комплектацію та відповідність Вашому замовленню, а також перевірте товар на відсутність браку.

Якщо Вами при отриманні товару не було пред'явлено претензій з приводу комплектації або наявності браку, в подальшому подібні претензії не розглядаються (за винятком випадків, передбачених законом Про захист прав споживачів). Питання, пов'язані з функціональними особливостями, характеристиками, налаштуванням, і т.п., Ви можете задати нашим співробітникам, зателефонувавши за номером (098) 108-22-88.